Strony

Hybryda - HNM nr 1336 red wine, Emerald nr 010 gold, Bling nr 40 red, Belen nr 90546 banana, Belen nr 09956 purple

Autumn Nails
Czujecie to rześkie powietrze każdego ranka ? Tak, tak ja też wyczuwam już skradającą się za rogiem jesień. I bardzo mnie to cieszy ! W końcu będę mogła podziwiać kolorowe drzewa i napawać się ich pięknem 😀. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam tą porę roku. Oczywiście nie tylko za walory kolorystyczne, ale przede wszystkim za tajemniczy, bajkowy klimat, który wyczuwa się już w samym chłodnym powietrzu 💗.
Dlatego właśnie w takim wesołym klimacie powstała dzisiejsza stylizacja. Pozwoliłam sobie przepaść w bordach i fioletach by móc przełamać je złotem i żółcią.
W końcu po kilku latach rozstałam się z Semilackiem i tym razem po raz pierwszy użyłam bazy i topu z Rosalind. Pokrótce mogę Wam powiedzieć, że paznokcie trzymają się bez zarzutu (nic nie wstaje) już prawie 3 tygodnie, więc baza na prawdę jest godna uwagi. Niestety top wypada trochę gorzej, bo po około tygodniu pojawiły się na nim pierwsze rysy 😢.
Opiszę Wam teraz lakiery jakich użyłam na przykładzie lewej ręki: kciuk - niezawodne bordo z HNM o numerze 1336 (3 warstwy). Palec wskazujący - widnieje na nim ten sam lakier (2 warstwy) na który położyłam dwie warstwy bezbarwnego lakieru ze złotymi drobinkami z firmy Emerald o numerze 010. Palec środkowy to czerwień (3 warstwy) z Bling numer 40. Na palec serdeczny możecie zobaczyć piękną pastelową żółć z Belen (3 warstwy) o numerze 90546. A na małym palcu widnieje śliwka również z Belen (także 3 warstwy) o numerze 09956. Jednym zdaniem - Aliexpress rządzi 😎
Jak Wam się podoba jesienna stylizacja? :)


Udostępnij ten post

15 komentarzy :

 1. Dla mnie super. Ja ostatnio mam uczulenie na Semilac więc zrobiłam sobie zupełną przerwę od hybryd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię u siebie żółtego na paznokciach, ale pozostałe kolory mi pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie kolorki są piękne! taki odcień żółtego też mam :)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 4. Już takie lekko jesienne, bardzo eleganckie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. żółty odcień bardzo mi się spodobał:)

  OdpowiedzUsuń
 6. czerwony na jesień całkiem fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o żółcie lubię jesienią ;)

  OdpowiedzUsuń