Strony

Hybryda - Belen Shellac nr 09956 purple

Śliwkowe love :)
Ta śliweczka dość długo czekała na swoje 5 minut i cieszę się, że mogę się w końcu nią pochwalić. Lakier to Belen Shellac nr 09956. Z tej firmy nie zawiódł mnie jeszcze żaden kolor ! Do pełnego krycia potrzebuje dwóch solidnych warstw, lecz ja nałożyłam trzy cienkie. Lakier nie należy do tych najgęściejszych, ale łatwo nad nim zapanować i aplikacja nie sprawia żadnych trudności. Ponadto jestem zachwycona trwałością ! Kolor bez odprysków, ścierania końcówek i zarysowań trzymał się 3 tygodnie !
Przy okazji tak głębokiego koloru postanowiłam wykorzystać folie, które niedawno przyszły do mnie z Ali. Folie kleiłam na nieutwardzoną warstwę topu, następnie utwardzałam i kładłam kolejną warstwę. Niestety miejscami folia wystawała ponad powierzchnię topu i zmuszona byłam kłaść jeszcze jedną warstwę. Folię kleiłam po raz pierwszy, więc może zrobiłam coś źle? Dlatego też na jednym paznokciu mam większe kawałki, a na drugim mniejsze. Dopiero później zauważyłam, że te mniejsze wyglądają ciekawiej. Jak już skończyłam z folią stwierdziłam, że małe cyrkonie idealnie wpasują się w tą kulę dyskotekową :). Baza i top to produkty z Semilaca. 

Co myślicie? ;) Kleiłyście kiedyś folie? Niech mi ktoś doradzi ! Co zrobić, żeby folia nie wystawała ponad top? Bo pomimo dwóch warstw wciąż gdzieniegdzie odstawała 


Udostępnij ten post

8 komentarzy :